Strona główna TVP1 TVP2 TVP Polonia TVP Kultura TVP Sport
Szukaj słowa w ogłoszeniu: Szukaj
Wyszukiwarka AUTO-GIEŁDY
rodzaj pojazdu/maszyny marka model rok produkcji od rok produkcji do
AUTO-GIEŁDA
DROBNE
NIERUCHOMOŚCI
RÓŻNE
OFERTY KREDYTOWE I POŻYCZKI
MATRYMONIALNE I TOWARZYSKIE
ŻYCZENIA
TURYSTYKA
zdjęcie przedmiot treść
AUDI QUATTRO lub HONDA CR-V; TOYOTA RAV 4; SUZUKI SX4 z napędem na 4 koła; w cenie do 10.000zł
CHĘTNIE VOLVO S40; V40; V50; V70; S60; S70; S80; S30; V50 PO 1999R I INNE MODELE. USZKODZONE, NIEKOMPLETNE, ROZBITE, RÓWNIEŻ W WERSJI ANGIELSKIEJ, W CAŁOŚCI LUB NA CZĘŚCI TAKŻE BEZ PRAWA REJESTRACJI. PRZY ZAKUPIE AUTA DO KASACJI WYSTAWIAM ZAŚWIADCZENIE DO WYREJESTROWANIA.
BMW 3, 5, 7 USZKODZONE, NIEKOMPLETNE, ROZBITE, RÓWNIEŻ W WERSJI ANGIELSKIEJ, W CAŁOŚCI LUB NA CZĘŚCI TAKŻE BEZ PRAWA REJESTRACJI. PRZY ZAKUPIE AUTA DO KASACJI WYSTAWIAM ZAŚWIADCZENIE DO WYREJESTROWANIA.
- SAMOCHODY ORAZ MOTOCYKLE Z CZASÓW PRL OD 1940 DO 1990 ROKU; INTERESUJĄ NAS RÓWNIEŻ STARE CZĘŚCI LUB INNE POZOSTAŁOŚCI PO AUTACH I MOTOCYKLACH
MERCEDES-BENZ W KAŻDYM STANIE USZKODZONE, NIEKOMPLETNE, ROZBITE, RÓWNIEŻ W WERSJI ANGIELSKIEJ, W CAŁOŚCI LUB NA CZĘŚCI TAKŻE BEZ PRAWA REJESTRACJI. PRZY ZAKUPIE AUTA DO KASACJI WYSTAWIAM ZAŚWIADCZENIE DO WYREJESTROWANIA.
AUT SPRAWNE, USZKODZONE, ROZBITE, NIEKOMPLETNE BEZ PRAWA DO REJESTRACJI (Z DOKUMENTACJĄ ) TAKŻE WERSJE ANGIELSKIE I CZĘŚCI. WYSTAWIAM ZAŚWIADCZENIA KASACYJNE
WYPOSAŻENIE WARSZTATU DO ZAKŁADU REGENERACJI I SPRAWDZANIA WTRYSKÓW COMMON RAIL
AUDI USZKODZONE, NIEKOMPLETNE, ROZBITE, RÓWNIEŻ W WERSJI ANGIELSKIEJ, W CAŁOŚCI LUB NA CZĘŚCI TAKŻE BEZ PRAWA REJESTRACJI. PRZY ZAKUPIE AUTA DO KASACJI WYSTAWIAM ZAŚWIADCZENIE DO WYREJESTROWANIA.